Pracovní příležitosti

Laborantka výroby a kvality (8. 12. 2023)

Lokalita

Kuřim

Obor

Zdravotnictví, farmacie a sociální služby; Věda, vzdělávání a sport; Zemědělství, lesnictví a veterinární péče

Profese

Laborant / Laborantka

Pracovní poměr

Pracovní smlouva (HPP)

Typ úvazku

Plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk (Pokročilý B2)

Hrubá mzda

27.000 – 30.000 Kč

Benefity

Dovolená navíc, Vzdělávací kurzy, Lékařská péče, Příspěvek na stravování, Přátelské prostředí, Občerstvení na pracovišti, Parkoviště

Práce vhodná také pro

cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy

Kontaktní osoba

Mgr. Kellnerová Dita

Telefon

+420777714157

laborator@sevaron.cz

O nás

Sevaron je společnost s vlastním výzkumem a vývojem, která aktuálně rozšiřuje výrobu veterinárních autogenních vakcín a hledá zaměstnance na pozici: laborant / ka oddělení kvality do výrobní laboratoře.

Náplň práce:

  • Zavádění nových laboratorních procesů
  • laborantské práce ve výrobě
  • Validace postupu
  • Monitoring mikrobiálního znečistění výrobního prostředí (vzduch, voda a kontrola úklidu)
  • Zpracovaní výsledků monitoringu (administrativní práce)
  • Plnění požadavků laboratoře, splňující GMP standardy
  • Spolupráce s dalšími specialisty z různých oborů
  • Práce v sterilních prostorech
  • Jednosměnný provoz od 8h, do budoucna zavadění dvousměnného provozu.

POŽADAVKY:

  • Minimálně středoškolské vzdělání přírodovědeckého směru
  • Předchozí praxe v laboratoři
  • pozitivní přístup k práci
  • samostatnost, organizační schopnosti, aktivita, spolehlivost, komunikativnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Word a Excel)
  • základní znalost AJ (není podmínka)
  • chuť vzdělávat se a rozvíjet své dovednosti

NABÍZÍME:

  • práci v dynamickém kolektivu
  • odborné zaškolení
  • mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici
  • motivující finanční ohodnocení s vazbou na dosažené výsledky
  • průběžné vzdělávání a možnost dalšího osobního a profesního růstu
  • nástup možný ihned
  • týden dodatkové dovolené navíc
  • dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
  • možnost flexibilní pracovní doby po domluvě

Vedoucí výzkumu, vývoje a výroby autogenních vakcín

O nás:

Společnost SEVARON působí již od roku 1997 jako veterinární poradenství a laboratorní diagnostika pro malá zvířata a pro chovy hospodářských zvířat po celé České republice i na Slovensku.

Aktuálně hledáme zaměstnance na pozici: vedoucí výroby a výzkumu veterinárních autogenních vakcín.

NAŠIMI HLAVNÍMI AKTIVITAMI JSOU:

  • Import veterinárních léčivých přípravků pro malá i velká zvířata, krmných doplňků, dezinfekčních a technických prostředků
  • Laboratorní diagnostika akreditovaná dle EU
  • Výroba autogenních vakcín v souladu s GMP
  • Terénní poradenství v chovech prasat, drůbeže a skotu
  • Veterinární péče v chovech hospodářských zvířat
  • Spolupráce s dánskými chovateli Danbred
  • Metodické vedení při repopulaci chovu prasat, podpora při čerpání dotací
  • Tvorba systému biosecurity chovu „na míru“, včetně kontroly účinnosti
  • Vlastní SPF farma prasat (2.000 prasnic)
  • Pořádání konferencí, školení na farmách

Pracovní povinnosti a odpovědnosti:

  • zajišťovat, aby výroba a skladování výrobků probíhaly dle platné dokumentace a požadavků SVP tak, aby se dosahovalo požadované jakosti;
  • schvalovat instrukce vypracované pro jednotlivé výrobní činnosti a dohlížet na jejich přísné dodržování;
  • zajistit, aby záznamy o výrobě šarže byly vždy před předáním do oddělení kontroly jakosti zkontrolovány a podepsány pověřeným pracovníkem;
  • ověřovat, jak se provádí údržba v jeho oddělení, ve výrobních prostorách a na výrobních zařízeních;
  • odpovídá za předpisovou výrobní dokumentaci;
  • vytváří a tiskne etikety;
  • vytváří analytické certifikáty na základě výsledků zkoušek;
  • komunikuje s kvalifikovanou osobou – účastní se propouštění šarží;
  • na pokyn kvalifikované osoby zajistí potřebný vstupní i následný opakovaný výcvik a školení přizpůsobené potřebám pracovníků na svém oddělní;
  • pozastavit výrobní činnosti, které mohou být negativně ovlivněny neshodnou prací;
  • zodpovědnost za nakupování služeb a dodávek;
  • schvalovat preventivní opatření;
  • odpovědnost za realizaci opatření k nápravě;
  • průběžné sledování a kontrola pracovního prostředí;

Požadavky:

  • Vysokoškolský vzdělaní přírodovědného směru
  • předchozí praxe na obdobné pozici je výhodou
  • znalost AJ
  • zkušenost s vedením malého tymu

Nabízíme:

V případě zájmu o tuto pozici, nám prosím zašlete strukturovaný životopis v elektronické podobě na adresu: darina@sevaron.cz