Odborní konzultanti

MVDr. Linda Czanderlová, Ph.D.
Specialistka na choroby prasat, malá zvířata

tel.: +420 777 714 156
e-mail: linda@sevaron.cz

MVDr. Michala Slaníková
Specialistka na choroby prasat a drůbeže

tel.: +420 774 010 703
e-mail: michala@sevaron.cz

MVDr. Ladislav Lojda
Specialista na choroby drůbeže

tel.: +420 777 714 151
e-mail: ladislav@sevaron.cz

Ing. Jiří Odehnal
Specialista v oborech plemenářství a zootechnika

tel.: +420 774 034 231
e-mail: odehnal@sevaron.cz

MVDr. Barbora Ráčková
Specialistka na choroby prasat, genetika

tel.: +420 777 714 155
e-mail: barbora@sevaron.cz

Obchodní zástupci pro Českou republiku

Blanka Zýková
tel.: +420 777 714 152 
e-mail: blanka@sevaron.cz

obchodní zástupce pro kraj Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský a Středočeský

Ivana Maršálková
tel.: +420 775 034 156
e-mail: ivana@sevaron.cz

obchodní zástupce pro kraj Jihomoravský, Moravskoslezský, Zlínský, Olomoucký a Vysočina

 

Jarmila Šanderová
tel.: +420 608 316 166
e-mail: jarmila@sevaron.cz

obchodní zástupce pro Prahu a okolí

Obchodní zástupce pro Slovensko

Ivana Maršálková
tel.: +420 775 034 156
e-mail: ivana@sevaron.cz

Diagnostická laboratoř

Mgr. Dita Kellnerová
Vedoucí laboratoře

tel.: +420 777 714 157
e-mail: laborator@sevaron.cz

Mgr. Marcela Gambová
Manažer kvality

tel.: +420 603 420 697
e-mail: marcela@sevaron.cz

Informace o výsledcích a o poskytovaných vyšetřeních
mobil: +420 777 714 157

Svozová linka
Tel.: +420 728 557 637

Bc. Michaela Kršková
Konzultant Diagnostické laboratoře

tel.: +420 776 034 166 
e-mail: konzultant@sevaron.cz

 

Výzkum, výroba autogenních vakcín

MVDr. Petra Strnadová
Vedoucí výroby a výzkumu

Tel.: +420 777 714 212 
Email: petra@sevaron.cz

Mgr. Natálie Grégrová
Manažer kvality

Tel.:+420 777 714 154
Email: vyroba@sevaron.cz

Informace o výrobě autogenních vakcín

Tel.: +420 777 714 212 
Email: petra@sevaron.czvyroba@sevaron.cz

Zahraniční obchod, distribuce

Mgr. Kateřina Žižlavská
Kvalifikovaná osoba pro distribuci

tel.: +420 777 714 188
e-mail: katerina@sevaron.cz

 

MVDr. Pavlína Pittermannová
Zástupce kvalifikované osoby pro distribuci

tel.: +420 608 034 166 
e-mail: regulatory@sevaron.cz

Farmakovigilance

MVDr. Linda Czanderlová, Ph.D.
Osoba odpovědná za farmakovigilanci

tel.: +420 777 714 156
e-mail: linda@sevaron.cz

 

Mgr. Kateřina Žižlavská
Zástupce osoby odpovědné za farmakovigilanci

tel.: +420 777 714 188
e-mail: katerina@sevaron.cz

 

Registrace

MVDr. Pavlína Pittermannová
Registrační manažer

tel.: +420 608 034 166 
e-mail: regulatory@sevaron.cz

Sklad

Adam Žižlavský 
Vedoucí skladu

tel.: +420 777 714 158
e-mail: adam@sevaron.cz

Adam Koch 
Skladník, řidič

tel.: +420 774 034 001
e-mail: koch@sevaron.cz

Kancelář

Kateřina Šaldová
tel.: +420 775 034 166 
e-mail: saldova@sevaron.cz

Lukáš Pospíšil
tel.: +420 777 714 159
e-mail: lukas@sevaron.cz

Hana Kalovská
tel.: +420 777 714 153 
e-mail: hana@sevaron.cz

Jana Vodáková
Účetní

e-mail: ucetni@sevaron.cz

 

Sídlo společnosti:

Provozovna Kuřim:

SEVARON s.r.o.
Palackého třída 163a
612 00 Brno


e-mail: info@sevaron.cz

Blanenská 2034/12b

664 34 Kuřim

Otevírací doba skladu:

po – pá 08:00 – 16:00 (případně dle individuální telefonické domluvy)

Kontaktní osoby:

  • Adam Žižlavský (vedoucí skladu), adam@sevaron.cz; tel: +420 777 714 158
  • Lukáš Pospíšil (dotazy, přípomínky), lukas@sevaron.cz; tel: +420 777 714 159