Injekční přípravek s účinnou látkou Ketoprofenum určený pro koně, skot a prasata, indikovaný k tlumení zánětu a zmírnění bolesti při akutních a chronických stavech.

Indikace:

Koně: – zmírnění zánětu a bolesti související s muskuloskeletálními onemocněními; – zmírnění viscerální bolesti související s kolikou.

Skot: – zmírnění bolesti (např. z tlakového traumatu) způsobené poporodní parézou; – snížení pyrexie a úzkosti spojené s bakteriálním onemocněním dýchacích cest za současného použití vhodné antimikrobní terapie; – zvýšení míry zotavení při akutní klinické mastitidě, včetně akutní endotoxinové mastitidy, způsobené gram negativními mikroorganismy, za současného použití antimikrobní terapie; – zmírnění bolesti související s otokem vemene po otelení, – zmírnění bolesti související s laminitidou.

Prasata: – snížení pyrexie a dechové frekvence spojené s bakteriálním nebo virovým onemocněním dýchacích cest za současného použití vhodné antimikrobní terapie; – podpůrná léčba syndromu mastitis-metritis-agalakcie u prasnic, za současného použití vhodné antimikrobní terapie

Účinná látka: Ketoprofenum 100 mg

Balení: 1×100 ml

Příbalový leták ke stažení